سگ های جدید سگ های جدید سگ های جدید

ورود به سیستم

نام کاربر:  
کلمه عبور:

فرم خرید حیوان
  1. نام
  2. حداکثر هزینه(تومان)
  3. نژاد خاصی مد نظر دارید؟
  4. توضیحات
  5. ایمیل(*)
  6. تلفن همراه(*)
  7. آدرس
  8. 18463 کد بالا را در زیر وارد کنید:
  9.  
فرم فروش حیوان
  1. نام صاحب حیوان
  2. نام حیوان
  3. جنسیت
  4. نژاد
  5. سن
  6. وضعیت شناسنامه
  7. وضعیت واکسیناسیون
  8. علت فروش
  9. حداقل قیمت(تومان)
  10. عکس
  11. ایمیل(*)
  12. تلفن همراه(*)
  13. آدرس
  14. توضیحات
  15.  
فرم واگذاری حیوان
  1. نام صاحب حیوان
  2. نام حیوان
  3. جنسیت
  4. نژاد
  5. سن
  6. وضعیت شناسنامه
  7. وضعیت واکسیناسیون
  8. علت واگذاری
  9. مشخصات خانواده ای که می خواهید سگ را واگذار نمایید
  10. عکس
  11. ایمیل(*)
  12. تلفن همراه(*)
  13. آدرس
  14. توضیحات
  15.  
فرم همسریابی حیوان
  1. نام صاحب حیوان
  2. نام حیوان
  3. جنسیت
  4. نژاد
  5. سن
  6. چه مشخصات خاصی برای همسر سگ خود می خواهید؟
  7. عکس
  8. ایمیل(*)
  9. تلفن همراه(*)
  10. آدرس
  11. توضیحات
  12.  
فرم پزشکی
  1. نام
  2. نام خانوادگی
  3. جنسیت
  4. نژاد
  5. سن
  6. وضعیت واکسیناسیون
  7. علایم بیماری
  8. ایمیل(*)
  9. تلفن همراه(*)
  10. توضیحات
  11.  
فرم آموزش
  1. نام
  2. جنسیت
  3. نژاد
  4. سن
  5. نوع تربیت
  6. ایمیل(*)
  7. تلفن همراه(*)
  8. توضیحات
  9. طراحی و پیاده سازی توسط تیم برنامه نویسی جنود  
سگ های آموزش دیده پلیس

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی گفت: سگ‌های این پلیس در سه ماموریت رهایی گروگان، خلع سلاح و کشف مواد منفجره به کار گرفته می‌شوند.

سردار حسین کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد واحد سگ‌های یگان ویژه انتظامی (سپکا) گفت: یکی از و احدهای تخصصی این پلیس واحد سگ‌های یگان ویژه است که در حال حاضر در مرکز تربیت آموزش سگ‌های مواد یاب ناجا در حال آموزش هستند.

وی با بیان اینکه این سگ‌ها سه ماموریت، رهایی گروگان، خلع سلاح افراد مسلح و یافتن مواد منفجره را بر عهده دارند گفت: این سگ‌ها توسط مربیان آموزش داد ه خواهند شد و تنها در این سه حوزه ماموریتی به کار گرفته می‌شوند.

فرمانده یگان ویژه ناجا با اشاره به موفقیت پلیس در تربیت این سگ‌ها گفت: چندی پیش در جشنواره سگ‌های آموزش دیده، این یگان توانست رتبه نخست را کسب کند و حتی داور آلمانی نیز به دلیل نوع تربیت این سگها‌ متعجب شده بود.

کرمی با بیان اینکه برای آموزش این سگ‌ها روش‌های آموزشی کلیه کشورهایی که دارای این واحد هستند، مطالعه و سرانجام مدل بومی تربیت سگ در کشور استخراج و به کارگیری شد، گفت: مدل آموزش سگ‌های سپکا کاملا بومی است اما از تجربیات،‌ متون علمی و شیوه تربیت در مراکز پرورش سگ در کشورهای دیگر نیز بهره برده‌ایم.

به گفته فرمانده یگان ویژه نا

مدرسه سگها

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ایجاد و راه اندازی مدرسه آموزش و تربیت سگ‌های تجسس خبر داد.

دکتر کولیوند در گفت وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح آخرین وضعیت آموزش سگ‌های هلال احمر با بیان اینکه نخستین تجربه استفاده از سگ‌های زنده یاب در عملیات های امدادرسانی در ایران به سال ۱۳۶۷ و وقوع زلزله رودبار باز

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه عملکرد سگ‌های امدادگر موجب تحسین جهانی شده است، گفت: با توجه به سیاست‌های جمعیت هلال احمر، واحد سگ‌های زنده یاب (آنست) در سراسر کشور توسعه یافت و اکنون در هر استان حداقل دو تیم جستجو با سگ شامل هر تیم یک مربی و یک قلاده سگ مشغول به فعالیت هستند.

کولیوند با بیان اینکه ایران جزو معدود کشورهای دنیا است که چنین مجموعه جامع و گسترده‌ای برای نگهداری و آموزش سگ‌های زنده یاب دارد، گفت: اساس عملکرد این تیم‌ها در دنیا بر اساس کار داوطلبی است

می‌گردد، گفت: برای اولین بار سگ‌ توسط تیم‌های خارجی حاضر در منطقه به کار گرفته شد و پس از آن برای نخستین بار در سال ۷۹ مرکز آمادگی و نگهداری سگ‌های تجسس توسط سازمان امداد و نجات با همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر راه اندازی شد.

مدرسه سگها

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ایجاد و راه اندازی مدرسه آموزش و تربیت سگ‌های تجسس خبر داد.

دکتر کولیوند در گفت وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح آخرین وضعیت آموزش سگ‌های هلال احمر با بیان اینکه نخستین تجربه استفاده از سگ‌های زنده یاب در عملیات های امدادرسانی در ایران به سال ۱۳۶۷ و وقوع زلزله رودبار باز می‌گردد، گفت: برای اولین بار سگ‌ توسط تیم‌های خارجی حاضر در منطقه به کار گرفته شد و پس از آن برای نخستین بار در سال ۷۹ مرکز آمادگی و نگهداری سگ‌های تجسس توسط سازمان امداد و نجات با همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر راه اندازی شد.

گود سگ دعوا

ه گزارش آفتب به نقل از فرارو، سگ دعوا" تفریحی خشونت آمیز است که در نزدیکی یکی از روستاهای حوالی آرامگاه فردوسی برگزار می‌شود. در این مسابقات صاحبان سگ‌ها، حیوانات خود را به میدان می‌آورند، برای‌شان رقیب پیدا می‌کنند و آنها را به جان هم می‌اندازند و تا وقتی یکی از سگ‌ها فرار نکند، کشته نشود یا صاحب یکی از آنها، شکست را بپذیرد، جنگیدن ادامه دارد.

زشترین سگ

وال چهار ساله سگی که آمیزه ای از چند نژاد گوناگون است از سوی هیات داوران در پتالوما ایالت کالیفرنیا به عنوان زشت ترین سگ سال ۲۰۱۳ انتخاب شد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، وال و ۲۴ رقیب دیگرش جمعه شب در بیست و پنجمین دوره مسابقه انتخاب زشت ترین سگ جهان در شهر پتالوما ایالت کالیفرنیا شرکت داشتند.هیات داوران پس از بررسی های فراوان در نهایت وال را به دلیل سر بسیار بزرگتر از جثه اش، قد کوتاه و بی قواره و پنجه های بسیار پهن به عنوان برنده رقابت این عنوان معتبر انتخاب کردند.وال چهار ساله که مخلوطی از نژادهای بیگلی، باکسر و باست است جانشین موگلی سگ چینی بدون مو که سال گذشته عنوان زشت ترین سگ جهان را کسب کرده بود، ش

12345678910